ДЕРЕВО
       Дерево - це щедрий дар небес. Перш за все слід нагадати про те, що може дати нам ліс - про внутрішнє світло.

       Це світло було знайоме нашим пращурам. Але пізніше більшість людей про нього забули - навіть ті, хто сьогодні живе і працює за його рахунок, - забули настільки, що в мові не збереглося навіть слів, що позначає те, чим наповнив ліс наше існування. Це властивість дерева недосяжна для науки. Його не висловити. Єдина шкала його вимірювання, що знаходиться у розпорядженні людини, - наші відчуття.

       Вам вирішувати, чи увійде дерево в наше життя в своєму природному стані, освітлюючи його сяйвом добра, або ж його доведеться замурувати, "захищаючи" або "прикрашаючи", змішуючи з отрутами, для того, щоб воно заповнювнило звалища, забруднювало повітря при горінні, отруювало землю порушуючи природний баланс.

       Все у ваших руках.

 

 

 

Иоганна Паунггер, Томас Поппе "Дом под луной"


переклад
ecobum.io.uaСоздан 12 дек 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Пустотелые саманные стены (опалубка Вайсбурда) Семінар Сорочинського ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ Я ТЕБЯ ЛЮБЛЮ! А ТЫ? Содружество Экологии Человека ЕКОМЇРЪ ________________________________________________________________________________________________________________________________________________ ХатаБобрів - екологічне житло для кожного ! «Твереза Україна» http://www.privivok.net.ua Яндекс.Метрика