Мета та цілі проекту
Мета проекту www.еcobum.io.ua:

 

впровадження та популяризація будівельних технологій з використанням природних відновлювальних матеріалів.


Види діяльності:


- інформаційно-консультативна діяльність з організації будівництва з використанням природних матеріалів, організація презентацій, семінарів, лекцій;

- організація будівництва житлових та господарських будівель з використанням природних матеріалів (саманні та глинобитні будівлі, будівлі з солом’яних блоків, дерев’яні);

- інші види діяльності, пов’язані з розвитком екосистем сталого розвитку.


Проект об’єднує людей доброї волі, які спрямовані на реалізацію поставлених цілей.


 

Учасники проекту:

 

Бондар Федір – інформаційна та технічна підтримка проекту www.еcobum.io.ua,

координатор проекту.

т.097-251-06-79  

 

Соколенко Сергій - технолог будівництва з природних матеріалів, організація будівельних процесів.

Лекції та практичні семінари по технології будівництва з використанням природних матеріалів на основі власного досвіду. Поселення родових помість "Урочище Тартак"

т.097-210-27-14

 

Фадєєв Юрій – головний редактор видання книги "Дом из самана. Философия и практика" ЯнтоЭванс. Громадська організація "Рідна Земля" м.Київ. Один з перших сучасних ідеологів в Україні, екологічного будівництва з природних матеріалів.

Організація лекцій та семінарів.

т.050-334-87-71

 

Боженко Сергій – розробник технології будівництва пустотілих саманних стін за допомогою опалубки Вайсбурда. Керівник клубу Органічного Землеробства м.Радомишль.

Лекції з будівництва пустотілих саманних стін, трипільська культура в сучасному будівництві, золоті пропорції в будівництві, піраміди, інше.

т. 067-447-13-54

 

Макушак Петро Степанович – архітектор, дизайнер, художник. м.Житомир

 

 

Філософія проекту

співпраця з природою

 

Фундаментом сучасної культури має стати така діяльність людини, яка буде спрямована не на підкорення природи а на гармонію з нею.

При будівництві та експлуатації будинку людина своєю життєдіяльністю повинна сприяти відновленню екології і гармонізації життєвого простору що її оточує.

 Обновлен 19 окт 2012. Создан 29 дек 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Пустотелые саманные стены (опалубка Вайсбурда) Семінар Сорочинського ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ Я ТЕБЯ ЛЮБЛЮ! А ТЫ? Содружество Экологии Человека ЕКОМЇРЪ ________________________________________________________________________________________________________________________________________________ ХатаБобрів - екологічне житло для кожного ! «Твереза Україна» http://www.privivok.net.ua Яндекс.Метрика