СКОКО?? СКОКО???

Порівняльна таблиця вартості зведення стін з різних матеріалів і технологійЯким би способом не велося будівництво, у будь-якому випадку потрібні час, уміння і гроші.

Людині з необмеженою кількістю грошей не потрібні ні час, ні уміння. Кваліфікований будівельник, що має в своєму розпорядженні велику кількість вільного часу, може побудувати будинок, витративши зовсім трохи грошей, а при достатній кількості часу навіть людина, що не має навиків  в будівництві, але володіє достатньою рішучістю, може побудувати  будинок, витративши невелику кількість грошей. Проте, одного тільки уміння мало, тобто, уміння ще потрібно помножити і на вільний час.

Оскільки час, уміння і гроші більшою мірою взаємозамінюємі, Ви можете регулювати в яких пропорціях їх використовувати.      

 

Ілюстрація

 

Таблиця

Вартість натуральних матеріалів може бути здешевлена, якщо використовувати місцеві матеріали.

Витрати по найму кваліфікованих робітників натурального будівництва, можна зменшити, набувши навиків будівництва на семінарах, та організувати на будівництво будинку родичів, друзів, сусідів.Обновлен 18 мар 2012. Создан 04 фев 2011  Комментарии       
Всего 4, последний 4 года назад
selfmanagement 12 мая 2011 ответить
скажіть,будь-ласка, які існують обмеження у площі будинку? від чого це залежить? дякую.
ecobum 22 мая 2011 ответить
Якихось обмежень у площі будинку зведеного з використанням природних матеріалів в порівнянні з стандартними технологіями, не існує...
Площа будинку залежить від величини вашої сім’ї, та задоволення побутових та інших потреб членів сім’ї за рахунок тих чи інших приміщень…

Досвід проживання в родовому помісті, показую що якщо будинок має присадибну ділянку розміром 1-2 га, на якому створюється стала екосистема, достатньо будинку площею 60-120м2.
Є сім’ї, які проживають в Родових помістях в будинках і до 60м2 і почувають себе щасливими… бо домівкою для них є вся їхня "ділянка", а будівля лише частина їхнього великого дому в 1га.
outlandish_girl 06 дек 2012 ответить
Скажіть будь- ласка, чи можна будувати будинки з саману зимою? Чи не виникає проблем пов'язаних введенням такого будинку в експлуатацію?І скільки обійдеться будинок в 100м2?Дякую.
os1n 01 дек 2015 ответить
Добрий день!
Скажіть будь-ласка, де можна подивитись проекти для таких будинків, чи існує можливість використовувати округлу опалубку і чи є у вас приблизна смета будівництва прив'язнана до конкретного проекту?
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Пустотелые саманные стены (опалубка Вайсбурда) Семінар Сорочинського ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ Я ТЕБЯ ЛЮБЛЮ! А ТЫ? Содружество Экологии Человека ЕКОМЇРЪ ________________________________________________________________________________________________________________________________________________ ХатаБобрів - екологічне житло для кожного ! «Твереза Україна» http://www.privivok.net.ua Яндекс.Метрика