Будинки з солом’яних блоків
Солом'яний блок - унікальний матеріал, що перевершує по своїх теплофізичних характеристиках всі відомі будівельні матеріали (цегла, газосилікатний блок, дерево). Ці властивості солом'яних блоків дозволяють в рази понизити витрати на опалювання будинку.

 

Використання соломи в будівництві робить житло біопозитивним. Термін  «біопозитивність»  з'явився  в ужитку порівняно недавно і стосовно до житла означає не просто екологічну нейтральність, «не шкідливість», а корисність даного типу житла для людини.

 

Солом'яний блок – один з найперспективніших матеріалів для малоповерхового житлового будівництва. Потреба енергії для опалювання солом’яного будинку - менше 40 квт*ч/м2 в рік.

 

Висока пожежна безпека (після обштукатурювання) підтверджена офіційними випробуваннями. Конструкція обштукатуреної солом'яної стіни була офіційно протестована і віднесена до граничного класу по вогнестійкості F119 (металева ферма, наприклад, відноситься до класу F15, тобто втрачає несучу здатність, через 15 хвилин після дії відкритого вогню).

 

Терміни будівництва: з моменту початку земляних робіт (фундаменту) до моменту заселення проходить від 4 до 7мес.

 

Основні недоліки:

 

-         великі витрати лісу, при улаштуванні подвійного каркасу

-         низькі термічні характеристики конструкції

-         найдорожча вартість матеріальних ресурсів в порівнянні з іншими еко-технологіями (легкий саман, пустотілі саманні стіни зведені за допомогою опалубки Вайсбурда)

 

Основні переваги:

 

-         біопозитивність

-         теплофізичні характеристики конструкції стін

-         швидкість зведення конструкції

 

 

 

ФОТОАЛЬБОМИ СОЛОМ'ЯНИХ БУДИНКІВ

 

БУДИНОК З СОЛОМИ

 

СОЛОМА

 

СОЛОМ'ЯНА ХАТА 2010

 

 

Ось так виглядає солом'яний будинок в наші дні, споруджений в США в ХIХ столітті

 

Солом'яний будинок збудований в США 100 років назад

 

 

Солом'яний будинок в США споруджений в 30 - х роках, нині слугуэ музеєм

 

 

Можливі варіанти оздоблення фасаду солом'яного будинку:

 

САМАН

 

ДЕРЕВОСоздан 19 янв 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Пустотелые саманные стены (опалубка Вайсбурда) Семінар Сорочинського ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ Я ТЕБЯ ЛЮБЛЮ! А ТЫ? Содружество Экологии Человека ЕКОМЇРЪ ________________________________________________________________________________________________________________________________________________ ХатаБобрів - екологічне житло для кожного ! «Твереза Україна» http://www.privivok.net.ua Яндекс.Метрика