Green Awards Ukraine 2012

2-ий щорічний незалежний конкурс ділових та соціальних «зелених» проектів(2, 300px)

Green Awards Ukraine 2012

2-ий щорічний незалежний конкурс ділових та соціальних «зелених» проектів

 

http://www.greenawards.info 

 

http://www.facebook.com/GreenAwardsUA 

 

 

Названо переможців II Національного конкурсу ділових та соціальних "зелених" проектів Green Awards Ukraine 2012 

 

 

В перший день весни в стінах Київського Планетарію відбулась урочиста Церемонія             нагородження 2-го Національного конкурсу ділових та соціальних «зелених» проектів, в ході    якої Green Awards Ukraine  назвав кращі “зелені” проекти за підсумками 2012 року. Було        названо переможців 12-ти категорій, що охоплюють усі сфери ділового та суспільного        життя. Загалом до участі у конкурсі було допущено 90 проектів, що на 25% більше, ніж у            минулому році.

  “Приємно констатувати зростання рівня та кількості проектів, представлених на Green Awards             Ukraine 2012, порівняно з минулим роком. Це означає, що усупереч усьому впровадження             “зелених” технологій та реалізація “зелених” проектів відбувається у всіх сферах ділового             життя. Разом з тим, більшість ініціатив втілюється виключно на ентузіазмі та вірі у краще їх             засновників. Таким чином, можна констатувати початок розвитку в Україні соціального підприємництва. Ми, зі свого боку, щиро сподіваємось, що Green Awards Ukraine сприятиме зростанню темпів його розвитку”, -Юлія Березовська, співзасновник Green Awards Ukraine.

Цьогорічна “Зелена” Церемонія  відзначилось демонстрацією сферичного відео на екологічну тематику, яке, втім, стало знаковим не стільки через свою тематику, скільки через те, що стало першим відео-продуктом українського виробництва, який коли-небудь демонструвався на купольному екрані Київського Планетарію. До початку проекту сферичне кіно до України імпортувалося, і лише в рамках Конкурсу Green Awards Ukraine  було  випробувано нову технологію зйомок та у партнерстві з Front Pictures змонтоване сферичне відео, яке дозволило присутнім відчути себе в самому центрі кіно та не залишило байдужим нікого. Як зазначив член журі Конкурсу, президент Вітроенергетичної асоціації України Андрій Конеченков, амбітні плани засновників Green Awards Ukraine цілком виправдали себе: «Це був би не Green Awards, якби команда не вразила свіжими ідеями, та вдалим їх втіленням. Результат вартий того, щоб витратити стільки сил та енергії на його реалізацію».

“Для мене є великим  задоволенням бути сьогодні в Україні. Цей Конкурс є дуже важливим, оскільки Європа наразі націлена на промотування  енергоефективності у всі сфери діяльності. На мою думку, такий проект  як Green Awards є дійсно значимим та дієвим  для просування ідеї енергоефективності та “зелених” технологій, це спосіб донести до суспільства експертну думку, адже бажання змін  має бути не під тиском, а йти від серця” - зазначив суддя Green Awards Ukraine 2012 Герхард Гаузер, архітектор, Інсбрук, Австрія.

  Церемонія не тільки відзначилась прем’єрою фільму, але й свіжим форматом, основою якого були молоді рок-гурти. Артисти з гуртів NRavitsa та Восьмий День зарядили енергією та           надали запалу усім присутнім, які не соромились підспівувати та аплодувати артистам.

  І, нарешті, 1 березня стали відомими люди, на відзначення яких Україна чекала від старту             проекту влітку. “Я вважаю, що участь у таких конкурсах є необхідною, особливо для компаній, що займаються розвитком сектору чистих технологій та розвитком альтернативної енергетики.      Оскільки  вони дають змогу показати свої проекти та розповісти широкому загалу про прогрес        на цьому ринку», - Аліна Столітня, представник компанії EIG Engineering, яка перемогла з        проектом електричної станції на біомасі потужністю 18 МВт Green Аwards Ukraine 2012 в          номінації “Найкращий «зелений» інвестиційний проект”, також зазначила, що компанія не       збирається зупинятись на досягнутому, і дана перемога – це лише стимул розвивати в подальшому напрямок виробництва енергії з біомаси.

“Ми хотіли показати всій Україні і нашому місту, що ініціатива громадян і простих жителів, може мати підтримку у світі. Дуже приємно, коли члени журі, особливо іноземні експерти, поставили нам хороші оцінки. Ми показуємо своїм прикладом, як можна, не випрошуючи у влади грошей, а просто своїми силами, своїми ініціативами повірити в себе зробити красу в своєму дворі”, -Анжела Горбань, фіналіст Green Awards Ukraine в номінації “Найкращий проект з озеленення територій”, м. Запоріжжя.

 Відомий шоумен Дядя Жора та Місіс Україна Інтернешнл 2012 Богдана Назарова оголосили переможців в 12 номінаціях, якими стали:

Найкращий проект у сфері відновлюваної енергетики

   I  місце:  ТОВ "Фурлендер Віндтехнолоджі" перша в Україні компанія по виробництву, монтажу і сервісу       вітроенергетичних установок мультимегаватного класу (Fuhrlaender Windtechnology)

   ІІ місце : Будівництво найбільшої вітроелектростанції в Україні (ТОВ «ДТЕК»)

   ІІІ місце : ТОВ "Вітровий парк Очаковський" (ТОВ «УК Вітрові парки України)

Найкращий проект у сфері енергоефективності

  І місце:    Термомодернізація житлового фонду (Данфосс ТОВ)

  ІІ місце:   Реконструкція системи підготовки та розподілу холодоносіїв на підприємстві «Крафт Фудз Україна» м. Тростянець («Крафт Фудз Україна»)

ІІІ місце:  Мобільний комплекс з переробки органічних відходів МЛГ-11 «Форвард»  (ТЦ Общемаш)

Найкращий «зелений» проект у промисловості

І місце:   Переробка власної ПЕТф-тари (ПАТ Оболонь)

ІІ місце:  Реконструкція системи підготовки та розподілу холодоносіїв на підприємстві «Крафт Фудз Україна» м. Тростянець («Крафт Фудз Україна»)

ІІІ місце: Модернізація систем аспірацій трубних шарових млинів з використанням відцентрових фільтрів (ТОВ "Інститут промислової екології") (ТОВ "Інститут промислової екології")

Найкращий проект у сфері «зеленого» туризму

І місце:    Еко-арт-терапія для дітей з вадами психологічного розвитку» (ГО "Зелений туризм Охтирщини")

ІІ місце:   Екосадиба Maison Blanche (ТОВ «Вікторія»)

ІІІ місце:  Eco-hotel ShishkiNN (ТОВ «Шишкінн готель»)

Найкращий проект з озеленення територій

І місце:    Поділись любов'ю до Криму! (ПрАТ «Київстар»)

ІІ місце:   Моє подвір’я – мій сад (Будинковий комітет по вул. Брюллова,5)

ІІІ місце:  Акція з корпоративної висадки дерев та благоустрою (Громадське об'єднання Зробимо Україну чистою!)

Найкращий «зелений» продукт

І місце:     Екологічні іграшки ручної роботи ТМ «Фрея» (ТОВ «Фрея тойс»)

ІІ місце:   Мак-Вар Екопродукт (ТМ «МакВар»)

ІІІ місце:   Проект переробки біологічного мулу очисних споруд та отримання альтернативного композитного рідкого палива (ACLF) для котлів теплових електростанції. (Східноукраїнська екологічна компанія)

Найкращий «зелений» магазин

І місце:     Магазини органічної продукції Natur Boutique (ТОВ «Вікторія»)

ІІ місце:   Еко-магазин Здорова Лавка (X-Tend Group)

Найкращий проект «зеленого» будівництва

І місце:     ХОЛМ-ЕКОДОМ: «Зелений» дитячий дім сімейного типу (Тетяна Ернст)

ІІ місце:   Зелене будівництво інженерно-біологічних систем (ІБС) (ТОВ "Юнілос-Україна")

ІІІ місце:   Автономна родова садиба (Сергій Боженко)

Найкраща програма сталого розвитку на підприємстві

І місце:     Система очистки води BIOPAQ®IC (Сан ІнБев Україна)

ІІ місце:   Виходь за межі, прямуй на зелене! (КПМГ в Україні)

Найкращий "зелений" муніципальний проект

І місце:       Покращення екологічної ситуації у місті Івано-Франківську та області шляхом запровадження технології екологічного збору та переробки твердих побутових відходів на основі досвіду міста Бая Маре, Марамуреш (Румунія) (Управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради)

ІІ місце :   Програма впровадження роздільного збору сміття відходів «Біла книга» (ТОВ «Гранік»)

ІІІ місце :   Термомодернізація житлового фонду (Данфосс ТОВ)

Найкращий «зелений» інвестиційний проект

І місце:        Будівництво ТЕС на біомасі (18МВт) (EIG Engineering)

ІІ місце:     Зелена школа (“Eremurus” ecological club)

ІІІ місце:    Novo Energies Solar Park (BETEN International)

Найкращий «зелений» соціальний проект

І місце:        Екологічна волонтерська акція «Зробимо Україну чистою! – 2012» (Громадське об'єднання Зробимо Україну чистою!)

ІІ місце:      За життя у чистому довкіллі! (Всеукраїнський благодійний фонд "Крона")

ІІІ місце :    ХОЛМ-ЕКОДОМ: «Зелений» дитячий дім сімейного типу (Тетяна Ернст)

 

Окремим спеціальним дипломом було нагороджено сонячний парк «Перово» як Найбільший у світі на момент створення (Activ Solar)

Вітаємо Переможців. Ми маємо чим пишатись,  не зупиняємось на досягнутому, адже ще  маємо над чим працювати!!!

Прийом проектів для участі в Green Awards Ukraine 2013 стартує в липні! Долучайтеся!

 

ФОТО З ЦЕРЕМОНІЇ ТУТ http://www.flickr.com/photos/93771993@N02/

--

Solomiya Turyanytsya

Manager Green Awards Ukraine

Green Awards Ukraine HotLine +38 (096) 17 17 117

www.greenawards.info | info@greenawards.info

 

 Обновлен 23 мар 2013. Создан 23 дек 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Пустотелые саманные стены (опалубка Вайсбурда) Семінар Сорочинського ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ Я ТЕБЯ ЛЮБЛЮ! А ТЫ? Содружество Экологии Человека ЕКОМЇРЪ ________________________________________________________________________________________________________________________________________________ ХатаБобрів - екологічне житло для кожного ! «Твереза Україна» http://www.privivok.net.ua Яндекс.Метрика