Обстеження ділянки під забудову. Системний підхід.

(гідрогеологічна розвідка, виявлення гепатогенних зон,геодезія) 

Тим, хто відповідально ставиться до вибору ділянки під забудову, ми радимо зважити на наступне.

Щоб визначитись із місцем, яке в енергетичному плані буде якнайкраще впливати на організм людини, запобігти розтріскуванню і руйнуванню стін у процесі подальшої експлуатації та гармонійно буде впливати на простір Родової садиби, потрібно :

 

 

1. Провести обстеження на предмет виявлення патогенних зон (захоронення, випромінювання різного характеру, викид газів та інше).

 

2. Провести обстеження на предмет виявлення геомагнітних ліній і особливо шкідливих їх місць перетинів (сітки Хартмана, Кюрі та інші).

 

3. Виявлення підземних вод (підземні ріки, озера, плавуни, місця для криниць).

 

4. Провести обстеження на предмет виявлення гепатогенних зон (тріщини і розломи, посадочні ґрунти).

 

5. В разі необхідності розробити геодезичний та топографічний план місцевості (для подальшого проектування ландшафту та генплану ділянки).

 

Ці обстеження допоможуть Вам визначити найкращі, найгірші та нейтральні зони для оптимального місця під будівництво родового будинку та виконання ландшафтного проекту садиби.

 

 

Виконавці

Світозар 093-051,43,61

 

 

 Біоенергетика
матеріал з курсу "Біопозитивне будівництво сталого розвитку"

 

геодезіягеодезія

геодезіягеодезіягеодезія

геодезіяОбновлен 16 мая 2014. Создан 24 мар 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Пустотелые саманные стены (опалубка Вайсбурда) Семінар Сорочинського ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ Я ТЕБЯ ЛЮБЛЮ! А ТЫ? Содружество Экологии Человека ЕКОМЇРЪ ________________________________________________________________________________________________________________________________________________ ХатаБобрів - екологічне житло для кожного ! «Твереза Україна» http://www.privivok.net.ua Яндекс.Метрика