Біоенергетика

матеріал з курсу "Біопозитивне будівництво сталого розвитку" 

    Що ж таке біоенергетика? Для чого нам потрібно заглиблюватись у це питання, як що ми будемо говорити про екологічно-чисте будівництво житла?

     Для того, щоб зрозуміти  зв`язок цих аспектів, зануримось у глибини людської сутності.

Найбільш широко це пояснювали східні науки і традиції, але останнім часом все більш широкого масштабу здобуває наше слов`янське світосприйняття, світогляд та розуміння усього довкілля нашими далекими пращурами. Дуже відрадно, що з кожним роком все більше і більше з`являється інформації як в друкованих виданнях, в інтернеті так і в засобах масової інформації. Відрадно і приємно, також усвідомити, що ми Русини і Слов`яни були не дикими плебеями, а народом високоморальним і ведучим за собою інші етноси і племена, народом, який був і залишається в духовному і соціальному аспектах вище інших, вище тих народів, що традиційна історія вважає обраними. Саме в нашому народі, народі Рісинів і Слов`ян було набагато ширше розуміння про складові людської сутності, складові, що дають повну картину про те що, або чим є людина.

      Пересічного громадянина, як що  запитати, що є людина – то можна в більшості почути, що це тіло (фізична складова) та  душа (духовна складова). Більш обізнані скажуть, що це більше енергетична субстанція ніж грубо-матеріальна. То ж давайте і ми більш докладно заглибимось у це питання.

Як східна філософія так і наша (філософія наших предків Русів і Слов`ян) дає поняття про складові людини. Ці сладові поділяються на :

-             фізичне тіло,    ефірне тіло,    астральне тіло,    душевне (або інтуїтивне),  каузальне тіло,    ментальне та духовне.

   Фізичне тіло – це груба матерія вуглецевого світу, в якій проходять фізико-хімічні процеси, що виникають між атомами і молекулами. Вони ж , в свою чергу, є відтворенням ущільненої енергетичної субстанції. Іншими словами, це енергія, що не помітна оку людини, ущільнена до такого стану, коли вона може сприйматися візуально і на дотик. Ми не будемо розглядати  фізичне тіло з анатомічного боку, але приймемо до уваги, що матерія нашого тіла – це також ущільнена енергія.

     Ефіре (енергетичне) тіло  - це енергетична складова, якою пронизане фізичне тіло і  виходить за його межі або контури. Чим більша енергетика людини – тим ширше контури ефірного тіла. Більша енергетика дає вищий життєвий потенціал. При низькому потенціалі енергетичного тіла, людина швидко томиться, частіше і довше хворіє, а при нульовому потенціалі наступає смерть. Перші хто сфотографували та дослідили феномен ефірного тіла, як людини так і рослин, були наші співвітчизники подружжя Кірліан, які за допомогою метода високочастотної фотографії отримали перші знімки світіння людського тіла ще в 50-х роках ХХ століття. В наші дні навіть традиційна медицина використовує дослідження ефірного тіла з ціллю діагностування, профілактики , попередження та лікування хвороб.

    Тонкі тіла людини (астральне, душевне або інтуітивне, каузальне, ментальне та духовне) також огортають фізичну оболонку людини, та ще більше виходять за оболонки попередніх тіл. З давніх давен у Русів та Слов`ян була іграшка, яка давала наочне розуміння складової людини. Ця іграшка – Матрьошка. Спробуйте згадати, скільки оболонок має ця іграшка?

     Як що розкласти ці оболонки, то найменша буде відображати фізичне тіло, друга – ефірне, остання – духовне. Так здавна дітей вчили розуміти складові людини, а ті, в свою чергу, в ігровій формі запам`ятовували це назавжди.

     Усі ці тіла сприймають та випромінюють свої біоритми, притаманні особливостям кожного з тіл. Ці тіла мають різні форми та функціональні призначення. Вони, також, на пряму залежать від духовності людини, його способу життя, світосприйняття та місця перебування. Так, вченими вже давно зафіксовані факти, що перебування у природних умовах (ліс, річка, море, поле та ін..) підвищують енергопотенціал людини, а промислові центри та мегаполіси – навпаки пригнічують його і ведуть до проявлення хвороб на рівні фізичного тіла та психіки. Природня їжа, вирощена на чистих узгіддях без використання хімічних та мінеральних засобів підвищують енергопотенціал, а вирощені на продаж, з використанням агрохімії, навпаки знижують.

     Природні матеріали, такі як глина, грунт, дерево, очерет, солома та ін.. спонукають до підвищення та балансу енергопотенціалу, а пластик, полімерні покриття, сучасні новітні будівельні матеріали (фарби, в тому числі і акрилові) швидше всього знижують енергетику людини.

     А ви погляньте на наше сучасне життя . В кожному офісі, квартирі, школі, дитсадочку без будь-якого застереження використовуються ці естетичні але нищивні для людини матеріали. Росте прогрес, підвищуються блага для життя людини, підвищується рівень медицини, а хворих стає все більше, а смертність вище і що найстрашніше серед дітей та молоді.

      То ж скажіть, дорогі співвітчизники, чи можна нехтувати з питань енергетики? Як що вам цікаве це питання, то продовжимо наше дослідження.

    То ж як працюють ці тонкі тіла? Як вони пов`язані з фізичним тілом?

     У фізичному тілі людини є енергоінформаційні центри які називаються чакрами. Кожна чакра сприймає, випромінює та трансформує біоритми в своєму діапазоні, який відповідає діапазону окремог тонкого тіла. Ці чакри є як приймачем так і передавачем. Вони трансформують ці біоритми в субстанцію, яка сприймається фізичними системами організму і використовується для підтримання життєвого балансу. Іншими словами чакри переробляють енергію отриману із довкілля і Космосу, для тонких тіл, і трансформують її у «паливо для машини», якою є людський організм.

    Доречі. У східній філософії людина має сім основних чакр, а от у слов`янській філософії їх дев`ять. Про що ж це говорить? А це говорить про слідуюче – що організація енергетичної складової Русича більш досконала, ніж представників інших народів. Більш ширше про енергетичну складову Слов`ян описано в працях академіка О.М.Малюти.

      Дуже цікаво в цих працях описано зв`язок розвинутості тонких тіл з психічним та емоційним станом людини. Чим більший потенціал тонких тіл – тим вища шляхетність, культура, моральний рівень особистості, відповідальність перед суспільством. Та повністю протилежне при низькому потенціалі. Іншими словами, чим нижче енергопотенціал – тим менше людського в цій особистості. Мабуть у цьому і полягає причина аморальності і блюзнірства нашого суспільства. Так і хочеться крикнути  - лікуйте енергетику свого тіла, як що хочете жити у гарному суспільстві.

    У наступному пункті нашого дослідження, хочеться звернути увагу на енергетику довкілля, того що нас оточує. Але до того, як ми перейдемо до цього розгляду , хотілося б висвітлити поняття фантома. Що це є?

     Фантом – це енергетично-інформаційна галограма, яка відтворює усі ознаки і характеристики генома у зрілому віці, не залежно від того, на якій стадії розвитку у даний момент він перебуває. Наприклад. Або зернинка, або зародок людини чи тварини, в момент зародження і в момент розвитку несе в собі фантом дорослого зрілого організму. Так навіть в момент зачаття людини, після того як чоловіча та жіноча клітина запліднюється, зародок одразу набуває ознак і характеристик свого дорослого стану у віці, приблизно 30 років. Не залежно чи це зародок, чи це тільки-но народжена дитина, чи їй 10 років, чи 25 – фантом її відповідає  стану і ознакам  людини на період повного розвитку, тобто 30 років.

     Ще обов`язково, хотілося б відмітити, що усі речі, територія, на якій довгий час перебуває людина, одяг, фотографія тощо , не залежно від того, чи жива людина чи померла, несуть у собі інформацію  про неї, а точніше сказати пам`ять про фантом, який зберігається через них в єдиному інформаційному полі Землі.

   Як вище було сказано, рослини, тварини і мінерали  також несуть у собі енергетичну та інформаційну складову, тобто фантом. Це поняття широко висвітлене у буддистському світосприйнятті. Але як що заглибитись у світогляд наших предків, Русів і Слов`ян, то не озброєним оком видно більш досконале світосприйняття ніж в індокитайських філософіях.

    Так наші  предки сприймали буття у трьох світах :   ЯВІ,  НАВІ  і  ПРАВІ.   До світу ЯВІ відноситься світ видимий, світ матеріальний, такий що можна бачити, сприймати на дотик.

      Світ НАВІ – це світ тонко матеріальний. Світ у якому перебувають і через який контактують астральне , інтуїтивне, каузальне, ментальне  тіла людини. Це світ більш широких можливостей і проявів людського буття, але втрачений для сприйняття більшістю людей багато тисячоліть тому. Світ НАВІ, в свою чергу , ділиться на світ темний – який базується на низьких вібраціях людської енергетики, та світлий – що відповідає високим вібраціям людини. З цих понять і прийшло до нас розуміння «високого та низького» духовного рівня людини.

      На високих енергіях вібрують (або випромінюють) люди з людськими проявами доброти, безкорисливості, співчуття, чуйності, розуміння та турботи про ближніх. На низьких енергіях вібрують люди які випромінюють у своєму житті зло, ненависть, алчність, жагу до багатства та ін..  Тобто нелюдські якості притаманні темним силам. А тому низькі вібрації підтримуються темною Нав`ю, до якої входять духи Землі, темні Ангели або Демони.   Світлою Нав`ю підтримуються високі вібрації, які випромінює людина і їх представники – світлі Душі наших Предків, світлі Ангели та Божественні Посланці.

      Не залежно від того, чи усвідомлює це людина чи ні, чи відчуває вона цей світ (так як адепт) чи ні, вона більш повно проживає життя  у світі НАВІ. Чому ж саме так?

    Вдень людина існує більше в світі ЯВІ (робота, буття,турботи, обов`язки тощо), але водночас її тонкі тіла взаємодіють з іншими енергіями та інформацією, як навколишніх людей так і інформаційним полем землі. Це відбувається не свідомо через чакри і деякі частини головного мозку. Вночі ж, коли ми спимо, ми перебуваємо у світі Астралу, який є також танкоматеріальним світом.

     І, навіть, як що ми не бажаємо у це вірити чи це розуміти, нас ніяк не обходить ця реальність, яку, в більшості, ми не бачимо. Вона існує і не аби як  впливає на наше життя . «Незнання закону не звільняє від відповідальності».  Ця крилата фраза повною мірою стосується даного питання.

     І нарешті третій світ – світ ПРАВІ. Це світ Божественного прояву – світ Богів.  Цей світ є законодавцем і контролюючим виконавцем буття. Буття не тільки людського, а й буття планети і всесвіту вцілому.  Цей світ ПРАВІ створив наш земний світ, вдихнув у нього життя, дав усьому живому ПРАВИЛА для гармонійного взаємоіснування. Він створив людину за подобою своєю і прагнув бачити людину, найщасливішою у Всесвіті. Він створив нас як дітей своїх любих, а не рабів мовчазних і терплячих.

     Саме так наші Предки жили ще 10 тисячолітть тому. Але з`явилися темні сили, які замислили «собі подібних людей» зробити рабами, людьми другого ґатунку, а себе підняти до рівня Богів. Чорне закляття, яке вони наклали на людство, посіяло зло, обман і ненависть серед людей. Це закляття нищило душі людські понад 10 тисяч років і тільки зараз втрачає свою силу. Знову повертається час, коли Боги наших Предків, Предків Русів і Слов`ян, можуть повернутися до нас лицем. Але для цього ми повинні захотіти, ми повинні самі змінитися, змінити своє світосприйняття, змінити свої цінності, стати на шлях відродження Роду і його традицій, поставити перед собою високі пріоритети. Тому сьогодні в ці складні часи, в часи зміни епох (а епоха це близько 10000 років), як ніколи важливо стоїть завдання перед нами, Родом Русинів, змінити своє ставлення до світу ПРАВІ, до природи і навколишнього світу в цілому.

      Наші Предки несли священну місію перед Богами за людство і за планету. Вони глибоко відчували і шанували світ ПРАВІ і жили праведним життям. Вони не були рабами Богів, а були їхніми дітьми і славили їх, а не поклонялись. Тому і православні, що славили ПРАВЬ. Вибираючи Богів ми вибираємо долю. І як що ми, потомки Русів, хочемо жити і відроджувати свою державу, стоячи з високо піднятою головою, а не жити як плазуни, то маємо вже сьогодні вибирати свою долю і долю своїх дітей.

      На цьому, мабуть, зупинимось і повернемось до питання енергетики. Як вище було сказано, енергетику або енергетичну складову мають не тільки люди, а й тварини, птахи, рослини навіть мінерали. Вони несуть в собі не тільки енергетичну а й інформаційну складову. Щоб більш зрозуміло це було, давайте розглянемо причинно-наслідковий зв`язок нетрадиційної та народної медицини, магії тощо.

      Більшість народних цілителів що лікують травами, добре знають, що людину не завжди лікує хімічний склад рослини, хоча інколи і це, а його енергоіформаційна складова. Чому і як це відбувається?

     Вже давно відомо, що вода – це така субстанція, яка вбирає в себе інформацію, акумулює її, утримує та передає. Людське тіло на 75-80% складається з води. І хвороби які зароджуються  у людей, зароджуються на рівні тонкого тіла, а саме  в більшості ефірного і астрального, інколи в інших тілах. Наслідком цього є те, що формування умов зародження хвороби та її проектування на фізичне тіло лежить в розрізі тонко-матеріального тіла. Розвиваючись, в окремій ділянці тонкого тіла, хвороба починає починає випромінювати енергію іншого діапазону, не прийнятну організмом чи будь-яким органом. Ці енергії чи вібрації відрізняються від еталонних вібрацій цієї ділянки організма. Хоча деякий час орган чи організм противиться цьому,  не розуміючи, навіщо йому йде постачання не властивої для нього енергії і намагається працювати в попередньому режимі,  в режимі пам`яті.  Але якщо ця мутована енергія продовжує випромінювати, то орган починає піддаватися зміненням на фізичному рівні і починає змінюватися його функція. Так в нашому фізичному тілі зароджується хвороба.

     Що ж робить відвар з трави?  Відвар – це , перш за все, вода, яка містить в собі як фізико-хімічні так і енергоінформаційні складові.  Іншими словами, вода запам`ятовує вібрації цієї трави. Коли ми споживаємо цей відвар, то він проникає у кров і розноситься по всьому організму. Так в проблемну ділянку, через рідке середовище крові і плазми потрапляє інформація трави, інформація що коректує енергетику цієї ділянки. Коли трава підібрана вірно і вчасно, хвороба на фізичному рівні відступає або взагалі не проявляється.

     На тих самих засадах працює лікування мінералами, які маючи свій еталонний діапазон енергії (і досить сильної), коректує енергію проблемної ділянки, за допомогою енергоінформаційного обміну.

     Дерева і рослини – це також живий світ у Явному прояві. Кожна рослина, дерево, комаха,тварина має свою, притаманну їй енергетику. Як люди, так тварини і рослини бувають як енергодонарами так і енерговампірами. Одні живуть за рахунок споживання енергії інших, другі навпаки віддають свою. Але є ще один цікавий момент. Не всі потребують і віддають однакову енергію. Так, широко відомий факт, що кіт потребує для нормального енергообміну негативної енергії людини, або простору. На наших землях, перед заселенням в новий будинок, була традиція першим запускати кота. Кіт проводив енергетичну розвідку і знаходив саме негативне місце у будинку і там лягав. Усі знали, що коли кіт ліг в якомусь місці, то тут ні в якому разі не можна ставити ліжка або довго там перебувати. Коли людині щось болить, кіт обов`язково ляже на хворе місце і буде прекрасно себе почувати, знімаючи на себе негативну енергію. За допомогою кота можна знаходити проблемні ділянки навіть коли хвороба ще не проявилася на фізичному рівні, тому що це чи не одна  тваринка яка живе і бачить в двох світах ЯВІ та НАВІ.

     Є і в рослинному світі як донори так і вампіри. Серед дерев-вампірів відомі осика, липа, вільха, верба. Цю деревину також можна використовувати в лікувальних цілях. Так парні в банях обробляють та оздоблюють з деревени цих порід, для того, щоб негативну енергетику з людини було усунуто за рахунок енергетичного вампірізму цих порід. В лікувальних цілях енергетика живих дерев може також творити чудеса. При виявленні спорідненого з людиною дерева можна наповнюватися необхідною енергетикою і віддавати свою негативну.

     Все це знали і широко використовували у своєму житті наші Предки Русичі. Вони широко застосовували дари природи для гармонійного життя, лікування та відновлення сил. Тому в часи Золотого Віку родини наших Предків жили общинним устроєм, жили в родових садибах, які відтворювали природне середовище, притаманне кожній окремій родині. Усе, і будови, і рослини, і водоймище розташовувалися згідно глибоких пізнань взаємозв`язків людини і природи, всього що знаходилося (при – Роді). Ці глибокі знання давали можливість створити своє унікальне середовище, що складалося з людей, тварин, рослин і духа Предків. Це середовище давало можливість не тільки швидко відновлювати сили, а й було неприступною фортецею  при втручанні  в біоенергетичний організм людини ворожих енергій і вібрацій. А ці негативні, ворожі вібрації на сучасній мові звучать як порча, зурочення, енергоудар, прокляття тощо.

      Широко розуміючи необхідність у відродженні нації, ми вважаємо за необхідне, спонукати наших співвітчизників до формування у себе і своїх близьких екологічної свідомості і виховання нового покоління в напрямку розвитку людського потенціалу, включаючи питання охорони здоров`я населення, духовний розвиток та відродження культури і традицій рідної землі, зміни свідомості в напрямку екологізації життєвого простору родини.

     Ще один важливий момент з цього питання  - це планетарна енергетика, яку зараз ми спробуємо розглянути.

     Давайте знову повернемо свій погляд на навколишнє середовище і спробуємо розгледіти в природі явища, які допоможуть нам в цьому розібратися.  Кожен з нас часто буває на приРоді і має свої улюблені місця, місця, де приємно проводити час, де швидко відновлюються сили. Ми не розуміючи цього, просто полюбляємо там бувати. Є й інші місця, які на нас впливають негативно. В цих місцях людина відчуває себе не комфортуно, відчувається якась тривога, інколи виникає головна біль, без будь-яких на то причин, внутрішнє спустошення, швидка втомленість або зниження енергопотенціалу. Людина після перебування у такому місці стає дратівливою, збудженою, у сім`ї може швидко спалахнути сварка без будь-яких підстав. При значно довшому перебуванні у таких місцях можуть проявитися різні хвороби. Що ж є причиною цього?

     Як і в наш час біоенергетики і біофізики так і колись наші Пращури знали про існування енергетичної сітки, якою огорнута вся наша планета. Ця сітка розбита на квадрати 2,5,10…. і т.д метрів, яка проявляє в собі енерго-силові потоки як самої планети так і Космосу. Найнебезпечніші місця знаходяться у місцях перетину цих ліній і чим більший розмір квадрату тим більший негативний вплив цих місць перетину на стан людини. Це також враховувалося нашими Предками при виборі місця для будинку або господарської будівлі. Є ще один момент – це гепатогенні і патогенні зони. Це зони, які також негативно впливають на людину. Чому і де вони є і яка їх природа?

    Геопатогенні зони – це окремі місця на Землі де є тріщини, розломи підземних плато, через які проникають радіоактивні, енергетичні, газові (родон та ін..) випромінення. Ці випромінюваня несуть негативний потенціал, як енергетичний так і фізико-хімічний. В таких місцях,  в залежності від інтенсивності випромінювань, людина може за короткий час  не тільки втратити свідомість, а й загинути .

    Є також патогенні зони. Ці зони несуть у собі, в більшості, енергоінформаційний потенціал. Вони найчастіше фіксуються на місцях колишніх захоронень, місцях де накладені прокляття, в місцях масових катувань і вбивств. Іншими словами – це енергоінформаційна пам`ять ділянки Землі  про сильні негативні емоції (енергії) людей, яка сама по собі зникнути не може. В таких місцях людина не одразу відчуває явне погіршення, але з часом людина починає погано спати, живе з постійною тривогою, її життя іде на перекос і на роботі і в дома. Причиною цього знову ж таки є енергоінформаційний обмін між людиною і цим місцем. Енергія цього місця впливає на людину так само як мінерали і рослини, про що згадувалося вище. З таким місцем можна проводити корекцію, але про це буде йтися в іншому розділі – розділі «проектування земельної ділянки».

       А зараз поговоримо про біолокацію. Що це таке?

    З давніх-давен для знаходження води, або визначення негативних зон використовувалася лоза. Це ,найчастіше, була лоза винограду або верби розгалуженої форми, за допомогою якої і виявляли ці зони. Люди які проводили ці виявлення називалися лозоходцями, а вид пошуку – лозоходством. На сьогоднішній час дуже рідко використовують лозу, тому що це вимагає кожного разу різати нову частину деревини потрібної конфігурації. Тому зараз більше розповсюджена біолокація за допомогою рамки або маятника.

      Рамка  –  це  металевий  прутик  діаметром  2-3 мм.  зігнутий   у  пропорції  1/3  під кутом 90градусів . Це звичайна Г-образна рамка. Є інші види рамок, але ми на цьому не зупиняємось. Маятник – невеликий металевий висок різної форми підвішений на нитці. Хотілося б зауважити, що для грубої роботи (як маятника) можна використовувати обручку, гайку тощо. Будь-який металевий підручний предмет який можна підв`язати  на нитці. Для роботи  з біолокації більш тонкого напрямку (робота з діаграмами, з фотографіями, що стосується виявлення у людей хворих ділянок), використовується маятник з гострим кінчиком завбіжки 3 см. Треба відмітити ще такий момент, кожна людина, що займається, або починає займатися, має свою енергетику, тому кожній окремій людині необхідно мати маятник з найбільш прийнятного металу (залізо, алюміній, мідь, бронза та ін..). Це дає більш чутливіше реагування  цього інструменту (або рамки, або маятника) в біополі цієї людини. Тому хто хоче оволодіти цією методою, потрібно вивчити специфічну літературу, мати відповідний рівень розвинутості тонких (духовного плану) тіл і проходити навчання під керівництвом досвідченого біолокаціонника.

     За допомогою рамки або маятника, на вашій ділянці можна провести дослідження на вияв води, гепатогенної та патогенної зон, залягання родовищ, підбору сумісності та визначення біополів. Так можна виявити місце не тільки найближчого залягання води, а й глибину, якість води, її склад. За допомогою біолокації проводиться біоенергетичне дослідження ділянки. Тут складається план цієї місцини, наноситься енергетична сітка Хартмана, позначуються гепатогенні та патогенні зони (якщо вони мають місце), підземні озера, річки, плавуни, топі.

     Такий план є основою для проектування як будинку і госп.споруд так і самої ділянки. За допомогою біолокації можна виявити наявність «не бажаних подарунків» з часів війни, особливо на місці проведення будівництва. Дуже велику користь біолокація надає при підборі сумісності (самих  рослин, рослин і людини, вибору матеріалів для будівництва тощо). Якщо у людини не має загостреного відчуття інтуіції, то при таких життєво-важливих питаннях необхідна допомога досвідченого біолокаціонника. І хоча література пише, що біолокацією може займатися  майже кожна людина, ми вважаємо, що для вирішення саме таких питань, треба використовувати можливість залучення фахівців. Справа в тому, що при роботі з біолокацією, існує дуже багато «підводних каменів», які не достатньо обізнана людина не в змозі обійти і тим самим викликати на себе негативні наслідки.

     На Русі наші предки, особливо у більш давні часи, мали дуже добре розвинені тонкі тіла, які давали можливість відчувати енергії, розумітися на сумісності, володіли різними психофізичними характеристиками, такими як левітація, телепортація, телекінез, ясно бачення, ясно знання тощо. Всі ці якості, при створенні сприятливих умов, може відродити в собі потомок Русів. Але для цього потрібна не тільки зміна свідомості і світосприйняття, не тільки відродження знань і традицій наших предків, а й екологічне, гармонійне середовище в якій існуватиме родина.

     Це середовище має бути частиною відновленого природнього сегменту. Цей сегмент є збалансованою енергетично-емоційною структурою тієї ділянки де проживає родина. Така ділянка має свої характеристики.

     Поперше: місце де проживає родина не повинно бути занадто малим, тому що при плануванні ділянки, враховуючи біоенергетичну ситуацію, потрібно буде розміщувати елементи проектування  таким чином, щоб найбільш негативні ділянки були менш відвідувані людиною. Ці ділянки засаджуються віковими рослинами (дуб, кедр, мудрина та ін..), які після досягнення старшого віку будуть нейтралізовувати ці негативні енергії, але поки вони виростуть пройде, як най менш, 30-50 років. Увесь цей час не хотілося б відчувати на собі дію цих негативних зон.

      У позитивних зонах навпаки, бажане найдовше перебування мешканців, особливо дітей, на що також потрібно звернути увагу. Ці зони активізують розумову, інтуітивну діяльність дитини, що позитивно впливає не тільки на розумовий розвиток, а також розвиток суто людських якостей. А якщо у суспільстві буде більший відсоток гарних людей  то і держава буде кращою. Виходячи з цього, ми вважаємо, що ділянка проживання родини повинна бути від одного до двох гектарів землі. Тим більше, що законодавство України  сьогодні дає можливість кожній сім`ї задарма отримати від держави 2 гектари землі.

     Подруге: на ділянці повинно знаходитись не менше 300 видів різних рослин, представників як лісових дерев так і садівних, трав, кущів, городніх культур, квітів та ін.. Це зумовлено тим, що кожен вид рослини вібрує або випромінює в своєму діапазоні і сукупність цих різних енергій створюють енергетичний щит від проникнення вороже-спрямованих енергій. Вонинасичують позитивною енергією тонкі тіла людини, крім того рослинний світ виділяє дуже багато корисних ефірів і флюїдів, які необхідні для підтримання життєвого ресурсу жителів цього місця з біохімічних  та біофізичних поглядів.

    Потретє: обов`язково на ділянці поряд з житлом повинна знаходитись пасіка. Це також окрема і велика тема, яку ми зараз упускаємо, але зауважимо основне. Бджоли – одні з найдавніших жителів Землі, вони мають велику організацію свого життя, якого можна тільки бажати сьогоднішньому суспільству. Їхня енергетика, усі, без виключення, продукти їхньої життєдіяльності, є скарбом для відновлення життєвих функцій людини. Та, навіть, якщо б не зважати на ці продукти, то сам факт  перебування у зоні їхньої життєдіяльності є сам по собі лікувальним та відновлювальним для людини.

    Почетверте: обов`язково необхідно, щоб на ділянці було водоймище, бо вода – це одна із стихій Землі, яка несе в собі магічні і енергетичні значення. Коли на ділянці є своє окреме водоймище (чи то копанка, чи невеличке озерце), людина може кожного ранку омитися в ньому, очистивши себе від енергетичного бруду водою, і це бажано робити кожного дня і літом і зимою. Крім того, за допомогою водоймища створюється вологісний баланс для рослинного та тваринного світу цієї ділянки.

     Багато ще аспектів включає в себе створення такої місцевості перебування і життя родини. Більш широко і змістовно про це можна прочитати у книгах В.Мегре серії «Звенящие кедры России» (книгаVІІ «Энергия жизни» стор.71-72). Коли в такому місці відбувається зачаття і народження дитини, то при гармонійних стосунках батьків така дитина, в усіх напрямках розвивається настільки стрімко, що діти, середовище яких є техногенні та технократичні мегаполіси, виглядають поруч з ними нерозвиненими як фізично так і розумово.

      Не менш важливим аспектом є і виховання патріотичного ставлення до своєї землі як малої Вітчизни.  І хоча, з першого погляду,  це виглядає як пафосне гасло, але в ньому закладено надзвичайно великий енергоінформаційний зв`язок дитини з тою місциною де вона народилася і зростає. Зв`язок цей росте паралельно із зростанням людини і в подальшому він проявляється у відновлюванні і захисту енергетичного потенціалу як людини так і цієї ділянки. Не даремно колись у давнину, Русичі у військові походи брали з собою пригоршню рідної землі, яка була їм оберегом на протязі усього походу. З попереднього матеріалу, ви повинні зрозуміти як це працювало, а працювало це по принципу фантомного зв`язку самої родової садиби і пригоршнею землі, яку вони тримали біля серця. В даному випадку територія родової садиби підтримувала і відновлювала сили воїнів.

      Що ж входить в поняття малої Вітчизни? Це поняття охоплює місцину, як власної родової садиби, так і довкілля. В поняття малої Вітчизни входить територія, яку людина, за один світовий день, може обійти навкруги. Прививши поняття патріотизму і любов до цієї малої Вітчизни у дитини, виникає патріотичне розуміння і відчуття не тільки до малої, а й до великої Вітчизни. Нажаль, виховання патріотичного ставлення до Батьківщини в сім`ях і навчальних закладах «струхло» до такого стану, що це поняття взагалі викликає у дітей сміх або агресивне протистояння. Якщо таке ставлення до рідної Землі охопить більшість молоді, то про захист Вітчизни можна буде забути. Найманці нас не захистять , а тільки на нас зароблять.

     Наше суспільство, при сьогоднішній швидкій деградації патріотичної свідомості перетворюється на скопище тварин споживацько-інстинктивного напрямку існування. Таке скопище не здатне вмістити в себе духовно-моральну складову, і не тому що воно не хоче, а тому що воно не розуміє для чого це, не бачить сенсу розвитку цієї складової. А культивуючи, відчуття патріотизму і відданості оточуючим, своєму Роду і Народу, закладає міцний фундамент нового духовного суспільства, яким може стати прийдешнє покоління.

     Нашими предками, Русинами і Слов`янами, цьому питанню надавалося величезного значення тому, що наш Рід може досягти неймовірних висот, духовно-енергетичного під`єму тільки в ореолі відвічно рідних земель. Це пов`язано з генетичною структурою ДНК Русинів і Слов`ян, яке здатне проявитися тільки в енергетиці ореолу історично Руських територій. Про це широко і змістовно висвітлює в своїх працях наш співвітчизник, академік О.М.Малюта.

     Підводячи підсумок цього розділу, хотілося б ще раз акцентувати увагу на тому,  що нехтувати питаннями енергетики, патріотизму, традиціями свого роду та знаннями наших предків, особливо у сьогоднішній складний час Великого Переходу епох, значить свідомо ступати у прірву безвиході і небуття, тягнучи за собою своїх потомків. Тільки змінивши світогляд, своє світосприйняття, повернувшись лицем до Природи, а не спиною, тільки створюючи власний життєвий простір, на засадах простору любові та родових садиб, ми зможемо ступити в нову епоху, в епоху нових енергій і нового буття, щоб відчинити двері у світле майбутнє життя.

 

 

Обстеження ділянки під забудову. Системний підхід.Создан 16 мая 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Пустотелые саманные стены (опалубка Вайсбурда) Семінар Сорочинського ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ Я ТЕБЯ ЛЮБЛЮ! А ТЫ? Содружество Экологии Человека ЕКОМЇРЪ ________________________________________________________________________________________________________________________________________________ ХатаБобрів - екологічне житло для кожного ! «Твереза Україна» http://www.privivok.net.ua Яндекс.Метрика