Геопаталогія земельної ділянки
 

У цій статті хотілося б більш ретельно підійти до питання передпроектних робіт будівництва вашого маєтку та будинку. Багато людей, які створюють свої родові садиби, в більшості випадків не замислюються над питанням, яка ділянка їм дісталась, де можна будувати будинок, де не бажано, а де й зовсім заборонено. Як правило, наші ділянки потрапляють до нас у користування або з колишніх орних земель, пасовиськ, або із земель резервного фонду. І ніхто не знає «історії» цієї  ділянки, що на ній відбувалося впродовж сторіч, які підземні «несподіванки» можуть вам приготувати сюрпризи. Дуже важливо знати, яку енергетику несе будь-яке місце вашої ділянки. І на цьому питанні хотілося б зупинитися і більш детально розібратися з цим.

Геомагнітні сітки землі

Наша планета в енергетичному аспекті являє собою кристалічну решітку, або геометрично-кристалічну сферу. Цей кристал має силові лінії і сітки, які можуть негативно впливати на людину. Найбільш широко відомі сітки Хартмана, Куррі та ін. Ці сітки мають свої усереднені розміри і напрямки відносно магнітних орієнтирів світу. Ці сітки мають лінії  І, ІІ, ІІІ і т.д. порядку . Чим вищий порядок лінії, тим шкідливіший її вплив. Дуже суттєву небезпеку породжують перехрестя цих ліній. І цим не можна нехтувати при будівництві.

Геологічні патогенні зони

Ці зони, частіше всього, зумовлені геологічними тріщинами, розломами, високим рівнем грунтових вод, підземними ріками і озерами. В цьому випадку вони шкодять не так людині,  як будівлі. На цих місцях  можуть розтріскуватися фундамент і стіни, можуть нерівномірно просідати деякі із стін,  може будинок засмоктуватися у грунт, а може взагалі зруйнуватися. На людину ці зони теж впливають негативно,а іноді стають причиною різкого погіршення здоров`я, навіть привести  до втрати свідомості.

Патогенні зони

 Ці зони бувають як локальні (точкові), так і територіальні. Всі ви чули про таке поняття, як «гиблі місця». У чому їх особливість? Тут можуть бути різні причини:

  • на цьому місці могли стратити (закатувати) одну або цілу групу людей;
  • тут може відбуватися випромінювання якоїсь шкідливої енергії
  • на цьому місці може виділятися шкідливий газ
  • тут може виявитися колишнє місце захоронення
  • може бути виявлене місце посадки НЛО
  • тут може бути місце «вдоху» і «видоху» Землі

Як ви розумієте, такі місця не  можуть принести людині нічого доброго. Але, на жаль, люди на ці питання рідко зважають, і часто, коли ці явища вже в повному обсязі «взяли людину в розробку», починають замислюватися над питанням: «Яка причина негараздів і хвороб». Тому я із впевненістю можу сказати, що перед тим, як проектувати і будувати свою садибу, будинок, господарські споруди, садок, криницю, водойму та ін. , кожній родині обов’язково необхідно провести ретельне біоенергетичне обстеження своєї ділянки. Тільки тоді, коли ви будете знати все про свою ділянку, коли буде у вас геодезично-топографічна карта, тоді можна починати проектування, а потім і будівництво.

Коли правильно вибрані місце для будинку та будівельні матеріали, тоді і життя родини буде щасливим безтурботним і безпечним.

 

 

 

  Сорочинський Світозар.

 

Обстеження ділянки під забудову. Системний підхід.
(гідрогеологічна розвідка, виявлення гепатогенних зон,геодезія)
 

 

 Создан 17 мая 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Пустотелые саманные стены (опалубка Вайсбурда) Семінар Сорочинського ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ Я ТЕБЯ ЛЮБЛЮ! А ТЫ? Содружество Экологии Человека ЕКОМЇРЪ ________________________________________________________________________________________________________________________________________________ ХатаБобрів - екологічне житло для кожного ! «Твереза Україна» http://www.privivok.net.ua Яндекс.Метрика