15.07.2014 будівництво саманного будинку
15.07.2014 розпочинається наступний етап будівництва саманного будинку в Родовому Помісті родини Сорочинських (с.Волосівка, Житомирська область, Чуднівський район).

 

 

Запрошуємо бажаючих прийняти участь в будівництві саманного будинку та отримати навички будівництва пустотілих саманних стін за допомогою опалубки з несучим з/б каркасом.

 

Організаційний внесок за участь в навчальному проекті становить:

 

за 1 день - 300грн.

за 2 дні    - 500грн.

за 3 дні    - 600грн.

 

 

Для узгодження участі в навчальному проекті, умов проживання та періоду перебування телефонувати господарю садиби Світозару за номерами 098-86-20-708; 093-05-14-361

 

 

 

Після навчання можливе залучення в якості працівників на будівництво цього будинку чи інших обєктів які будуть будуватися за цією технологією.

Оплата праці 100-250 грн. за день.Создан 14 июл 2014  Комментарии       
Всего 1, последний 5 лет назад
interior-Design-Kiev 15 июл 2014 ответить
Хорошая идея
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Пустотелые саманные стены (опалубка Вайсбурда) Семінар Сорочинського ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ Я ТЕБЯ ЛЮБЛЮ! А ТЫ? Содружество Экологии Человека ЕКОМЇРЪ ________________________________________________________________________________________________________________________________________________ ХатаБобрів - екологічне житло для кожного ! «Твереза Україна» http://www.privivok.net.ua Яндекс.Метрика